top of page

Про нас 

Adeline — український бренд авторської жіночої білизни, заснований у 2020 році. Ми створюємо елегантну та спокусливу жіночу білизну, яка підкреслює форми тіла і комфортна на кожен день.

Adeline - це щось більше, ніж невидимі лінії трусиків або бюстгалтер. Ми зібрали всю можливу інформацію для того, щоб  створити ідеальний комплект. Йдеться про те, щоб Ви почували себе чудово та комфортно незалежно від того, як пройде Ваш день і чим він закінчиться. Для здійснення цієї ідеї ми використовуємо більше різновидів фурнітури, декілька видів гумки, щоб Вам було комфортно в трусиках, а бюстгальтер не тільки красиво виглядав, але й добре тримав груди. У всіх наших комплектах є сітки, що стабілізують та додаткові кісточки, що дозволяють зміцнити стан бюстгальтера, підкреслити Ваші груди, при цьому збільшуємо якість виробу. Так, все це ускладнює процес створення та пошиття білизни, але для нас важливий Ваш комфорт. Наша мета, це створення жіночої білизни, яка дозволить Вам бути найкращою версією себе, і Ви зможете це використати.

 

У нашому магазині Ви зможете не тільки придбати комфортну та красиву білизну, а й дізнатися багато цікаво про цей елемент одягу. Ви побачите безліч різновидів бюстгальтерів та трусиків, зрозумієте як правильно підібрати свою комфортну форму бюстгальтера, який перетворить Ваше життя на чарівний стан.

bottom of page